Czy można w rok zdobyć kilka nowych zawodów i podbić świat?

Zmień zawód na kreatywny i pracuj zdalnie dla klientów z całego świata!

Problem

Coraz trudniej jest wyżyć z pisania.

Liczba copywriterów rośnie w lawinowym tempie. Coraz częściej opadają mi ręce, kiedy ktoś szuka ludzi z doświadczeniem, a potem okazuje się, że stawki, jakie proponuje, są wręcz upokarzające. Coraz częściej dostaję informacje, że „muszę zejść z ceny”, i że jak mi się nie podoba, to na moje miejsce jest sto osób, które zrobią to dziesięć razy taniej, pięć razy szybciej i dwa razy lepiej.

W końcu w człowieku rodzi się wkurw. Na początku jest maleńki, ale z czasem zaczyna rosnąć i prześwitywać człowiekowi przez skórę.
 


Rozwiązanie

Dlatego postanowiłem wrócić do karkołomnego pomysłu sprzed dwóch lat. Chcę w jeden rok zdobyć kilka nowych zawodów kreatywnych. Głównie z szeroko pojętej grafiki i muzyki. Oczywiście samo zdobycie umiejętności to połowa sukcesu. Drugą będzie znalezienie pracy i wypłynięcie na międzynarodowe wody.

***

Równocześnie będę prowadził „dziennik pokładowy”. Z tego dziennika powstanie książka „Jak w rok zdobyć kilka zawodów i podbić świat”. Niejako przy okazji będę chciał w niej pokazać, jak zostać copywriterem, scenarzystą i pisarzem. To informacja dla tych, którzy czekają na książkę o sztuce pisania 🙂
  

Przeczytaj darmowe fragmenty książki

Część rozdziałów udostępniam za darmo. Zapraszam do lektury.